Юношите младша възраст на Черно море разгромиха Добруджа с 6:0 в

...

Младшата на Черно море отнесе Добруджа под Аспаруховия мост

Юношите младша възраст на Черно море разгромиха Добруджа с 6:0 в изтеглен мач от 6-ия кръг на елитна група по футбол до 15 години на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

Тони Иванов откри резултата в 18-ата минута след центриране от корнер. След почивката варненци вкараха цели пет гола. Петър Иванов повиши на 2:0, а Красимир Антонов направи класиката. Еркан Мъстънов осъществя за 4:0, а Антонов вкара втория си гол в мача за 5:0. Крайния резултат оформи Берк Джевджет, който се разписа с удар покрай аутлинията.

Треньорът на Черно море Иван Николов похвали своите ученици за положителната игра против един от мощните отбори в групата на зона Североизток.

В идващия кръг Черно море гостува на Спартак 1918. Варненското дерби в тази възраст е на 21 октомври от 14 часа на стадион „ Локомотив “.

Съставът на Черно море: Самуел Стоянов, Теодор Йорданов, Наско Красимиров, Петър Иванов, Кирил Георгиев,  Стилиян Чалъков, Денислав Славов, Тони Иванов, Йордан Дженев, Берк Джевдет, Еркан Мъстънов (Пламен Стоилов, Красимир Антонов, Даниел Тодоров, Светлин Желев, Денислав Байчев, Виктор Христов, Благовест Димитров).

Важно! Това дълго време никой не ни го е казвал, а е толкоз значимо! Никога не носете облекла, които са били..